Prostějov bude hostit módní show. Sjedou se na ni neslyšící z celého světa!

Prostějov bude hostit módní show. Sjedou se na ni neslyšící z celého světa!
ilustrační foto

Na konci listopadu loňského roku (2019) obdrželo město Prostějov nabídku stát se v roce 2020 hostitelem Módní show neslyšících. Tato akce proběhne kromě Prostějova ve čtyřech dalších městech ČR v návaznosti na finále 20. ročníku světové soutěže Miss & Mister Deaf World & Europe & Asia 2020 konané v Praze, která představuje světovou soutěž krásy neslyšících.

Pořadatelem Módní show 2020 s doprovodným programem je společnost MISS & MISTER DEAF, s. r. o. Termín uspořádání Módní show 2020 s doprovodným programem byl stanoven na 13. 7. 2020. Akce se uskuteční na náměstí T. G. Masaryka v Prostějově.

Jádrem připravované akce je uspořádání módní přehlídky, které se zúčastní přibližně 130 účastníků soutěže krásy neslyšících z celého světa, přičemž prezentovány budou zejména tradiční národní oděvy daných států.

„Viděla jsem fotografie z předešlých ročníků a myslím si, že půjde o úžasnou událost. Prostějov byl a je městem módy a nádhernou módní přehlídku společenských rób a tradičních oděvů z mnoha států celého světa si zaslouží vidět,“ uvedla náměstkyně primátora Milada Sokolová. (ber)

Ilustrační foto: http://www.missdeafworld2011-2020.com/

Poslat nový komentář