Z hřiště B týmu Sigmy veze 1.SK bod

ilustrační foto archiv

Fotbalisté Prostějova šli do vedení v jedenačtyřicáté minutě, když proměnil penaltu Karel Kroupa, ovšem Sigma B dokázala během tří minut vyrovnat skóre 1:1. To vydrželo až do konce.

K druhému utkání s olomouckým týmem ve dvou týdnech zajeli fotbalisté 1.SK v neděli dopoledne, po úspěšnému duelu s HFK je čekala rezerva Sigmy, která si vytvořila i první větší šanci zápasu, ale Rolince vychytal Bureš. Další možnost skórovat už byla využita, ovšem na straně Prostějova, k pokutovému kopu se postavila letní posila Karel Kroupa, který je zatím, co se penalt týče, stoprocentní a pověst střelce potvrdil. Vedení hostům dlouho nevydrželo a po třech minutách vyrovnal Jakub Rolinc.

Vynikající možnost strhnout vedení na svou stranu měli Olomoučtí ve druhém poločase, když se i jim naskytla možnost pokutového kopu, ti ji ovšem narozdíl od fotbalistů Prostějova nevyužili a zápas tak skončil remízou 1:1.