Jestřábi druzí v tabulce

Prostějovští fanoušci mohou být s dosavadními výkony prostějovského LHK nadmíru spokojeni. Naposledy porazili Jestřábi doma Vsetín 5:1 a tato výhra je posunula na druhou pozici v tabulce. Na úvod první třetiny se nechal vyloučit Kolibár a hosté sehráli přesilovku velmi aktivně. Pak se ovšem nechal vyloučit Hegyi a přisilovku si zahráli hráči LHK. Jestřábi přesilovku nádherně využili, Filip Smejkal otevřel skóre 1:0. O minutu později mohl zakončovat Černý, který se po příhrávce od Čuříka octnul sám před prázdnou bránou, jeho střela ale minula. Na 2:0 upravil stav v 9. minutě Martin Stejskal, který sám prokličkoval celé hřiště a střelou pod horní tyčku prostřelil Plška. Do konce třetiny to mohlo být ještě 3:0, ale tato branka nebyla z důvodu hráče v brankovišti uznána. Třetí gól domácích byl připsán Zacharovi, jehož střelu si do brány v 7. minutě druhé třetiny srazil gólman hostí Plšek. Byť byla druhá třetina velmi dynamická, dalšího gólu jsme se již nedočkali. To ve třetí třetině již bylo k vidění více gólů. Nejprve Vestín snížil na 3:1. Po nevydařené rozehrávce se k puku dosta Zúbek a ten přesnou přihrávkou našel Vaňka, který puk dotečoval za záda Taťáka. Jestřábi vzápětí odpověděli. Stejskal se opět prokličkoval obranou a sám střelou k tyči překonal Plška. Poslední branku domácích vstřelil 4 vteřiny před koncem Čuřík, kterému na střelu namazal Černý. LHK Jestřábi Prostějov - VHK Vsetín 5:1. Sestavy: LHK Jestřábi Prostějov: Taťák - Kumstát, Halouska, Osina, Kolibár, Peštuka, Paška, Tomiga, Doseděl, Stejskal, Duba, Smejkal, Zachar, Černý, Čuřík, Žajgla, Šebek D., Ševčík, Stráněl VHK Vsetín: Plšek - Spitzer, Hoďa. Farda, Tesařík, Mečiar, Žabčík, Heš, Hrčka, Zúbek, Vaněk, Vítek, Kajaba, Hegyi, Bajtek, Hruška, Sprušil, Semenov, Dědek, Holík -vil-