Fotbalisté se s MSFL rozloučili remízou

Foto Radim Nemela

V posledním duelu tohoto ročníku MSFL se hráči 1. SK Prostějov střetli s Hlučínem, po nepodařené první půli přišlo zlepšení, které zařídilo konečný stav 2:2.

V první půli domácí nepředváděli výkon odpovídající postupujícímu do FNL a Hlučín měl z hry více. Svou převahu hosté přetavili i v branky, když se trefil Sasín, za domácí mohl srovnávat Langer, ale jeho pokus vychytal Hlaváč a na konci úvodního dějství ještě za nechtěné asistence domácího beka zvyšoval Talián.

Do druhé půle vstoupili domácí aktivněji a ovoce jim to přineslo po čtvrt hodině, kdy se trefil David Píchal a snížil na 1:2. Domácí se nakonec dočkali i vytouženého vyrovnání, když v pětaosmdesáté minutě dostal míč Zdeněk Fládr a zařídil, že se Prostějovští neloučili s MSFL i Lukášem Zelenkou, který v jejich týmu strávil přes čtyři roky, prohrou a po zápase si mohli o to spokojeněji užít oslavy s pohárem pro vítěze MSFL.