OBRAZEM: Sokol Určice - HFK Olomouc B 1:2

Foto Lubomír Kaprál

V neděli 29. května bylo na hřišti v Určicích odehráno utkání 28. kola Olomouckého krajského přeboru, ročníku 2015-2016, ve kterém Určice hostily mužstvo HFK Olomouc B.

Vzhledem k postavení našeho mužstva v tabulce jsme potřebovali naplno bodovat. Skóre utkání otevřel ve 22. minutě Malínek a hosté vedli 1:0. I Určice si vytvořily několik solidních šancí na vstřelení gólu. Jenže nejprve P. Halouzka při zpracování míče podklouzl a nezakončil, pak stejný hráč na centr Zapletala nedosáhl. Přesto to byl právě P. Halouzka, který dokázal ve 42. minutě srovnat stav na 1:1. Jenže hned z následujícího protiútoku šli hosté opět do vedení. Autorem gólu byl Bradáč. Po změně stran se Určice snažily alespoň vyrovnat. Jejich snaha vyvrcholila v posledních deseti minutách, kdy vrhly všechny síly do útoku. Ze své převahy však vytěžily pouze několik rohů. Navíc hosté v této době hrozili nebezpečnými brejky. Další gól již nepadl a tak se z vítězství radovali hosté.