Hanáci po si po bojovném výkonu odvezli ze Štěpánova tři body!

Foto Jiří Gándhí Procházka

V osmém kole nastoupili Hanáci na "horké" půdě proti Hornímu Štěpánovu. Celý první poločas byli hosté pod mírným tlakem a do kolen je poslala lehká hlavička Gryce už v první minutě.

Když už se Hanáci dostávali do hry, tak Gryc v 33. minutě zvýšil na 2:0. Hosté se snažili marně proklestit cestu do pokutového území soupeře, neboť je zastavilo asi patnáct odmávaných ofsajdů!Druhý poločas Hanáci zabrali a hned ve 49. minutě se uvolnil Gábor a překonal brankáře Švancaru. Po hodině hry bylo vyrovnáno! Mladý útočník Gábor přihrál Zatloukalovi a ten překonal domácího gólmana. Obě mužstva se snažila do konce zápasu strhnout vítězsví na svou stranu. Když už tovypadalo, že se budou kopat penalty, tak v 90. minutě odcentroval z levé strany Zatloukal a Hodulák propálil Švancaru 2:3! Hanáci si tak po osmi odehraných kolech udrželi první místo v tabulce okresu. V sobotu 1. října v 15.00 hodin přivítají hráči Hané na umělce fotbalisty z Brodku u Prostějova.

Oldřich Lošťák

TJ Horní Štěpánov - TJ Haná Prostějov 2:3 (2:0)Branky: 1. a 33. Gryc - 49. Gábor, 60. Zatloukal, 90. HodulákRozhodčí: Slabý - Langer, Lošťák. ŽK: Krupička, Strouhal, Zatloukal (všichni Haná)Diváků: 70

TJ Horní Štěpánov: Švancara  - Červinka (62. Žilka), Rychnovský, Janíček, Sígl - Němec, Ščudla, Deutsch, Fojt - Klimeš, Gryc ( Pitner). Trenér: Roman ŠindelkaTJ Haná Prostějov: Lošťák - Dominik Holomek (64. Strouhal), Ohlídal (38. Zatloukal), Martin Kolář, Michal Trnavský - Jančiar, Černý, Krupička, Marek Holomek - Hodulák, Gábor. Trenér: Daniel Kolář