Fotbalistům Hané stále přeje štěstí. Slovan ČERNOVÍR – Haná Prostějov 0:1

Foto Oldřich Lošťák

V nedělním odpoledni se Hanáci utkali v 7. kole 1.B. tř. sk.B olomouckého KFS na hřišti Slovanu Černovír, který ještě vloni hrál župní přebor. Domácí hrozili celý zápas centrovanými balóny do vápna, ale vzadu měli okna, která se Hané dlouho nepodařilo potrestat.

Ve 2. poločase měl sám hostující Cibulec čtyři gólové šance. Domácí drželi více míč a měli optickou převahu. O vítězství Hanáků rozhodla šťastná devadesátá minuta. Po centru Cibulce hlavičkoval Jakub Novák nejdříve do tyče, ale odražený míč vstřelil za záda gólmana Blažka - 0:1!

Hodnocení hrajícího trenéra Hané PV Daniela Koláře: „Oboustraně útočně vedený zápas, ve kterém jsme měli zvláště ve druhém poločase více gólových šancí než domácí. V kombinované sestavě jsme na hřišti nechali všechno a byli za to odměněni gólem v poslední minutě zápasu. Všem klukům za výkon a přístup moc děkuji."

V příštím, již 8. kole, se Hanáci utkají na „umělce“ v neděli 27. září v 10.15 hodin s hráči SK Zvole. Přijďte je povzbudit!

Branky: 90. Jakub Novák

Rozhodčí: Hausnerová – Perutka, Šerý

ŽK: Zdráhal, Frank (Č)